Zajęcia w Akademii Max

zabawki

Rekrutacja na zajęcia w Akademii Max trwa przez cały rok. Rodzice i opiekunowie dzieci mogą zdecydować się na:

• Pakiet Max – opieka nad dziećmi w wieku od 2,5 – 6 lat (od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30). Dzieci jedzą w przedszkolu trzy posiłki – śniadanie, obiad i podwieczorek.
  • Pakiet MAXymalne Wakacje – w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) Akademia Max jest otwarta w godzinach od 6.30 do 16.00. Z pakietu mogą skorzystać dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. W trakcie pobytu mogą brać udział w zajęciach związanych z podróżowaniem, gotowaniem, tradycjami ludowymi, kulturą, muzyką oraz tańcem. Dziecko otrzymuje też całodniowe wyżywienie – śniadanie, obiad i podwieczorek. Gwarantujemy Państwa pociechom twórczą zabawę, dużo atrakcji na świeżym powietrzu i troskliwą opieką.

W ramach pakietu gwarantujemy realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego zgodnie z wymaganiami i standardami przewidzianymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki (w godzinach 8.00 – 13.00). Pakiet przewiduje szereg zajęć rozwijająco-usprawniających, w tym z wykorzystaniem nowatorskiej metody wykorzystania ruchu jako narzędzia wspomagającego rozwój psychoruchowy dziecka. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra.

W ramach pakietu każde dziecko przebywające w Akademii ma zagwarantowane dodatkowo bezpłatnie:

• gimnastykę korekcyjną
  • AIKIDO,
  • JOGĘ,
  • taniec,
  • naukę języka angielskiego,
  • opiekę psychologiczno-pedagogiczną.
  • zajęcia logopedyczne,
  • zajęcia ze zwierzętami,
  • robotykę,
  • dyskoteki, andrzejki, mikołajki, bale karnawałowe,
  • teatrzyki (zajęcia, przedstawienia, spotkania z żywym aktorem, spotkania z kukiełką, teatr cieni).

Zajęcia z Tablikiem

W Akademii proponujemy dzieciakom wspólną zabawę z tabletami dla przedszkolaków. Sympatyczny stworek Tablik stał się ich miłym towarzyszem wspólnej przygody z nauką. Proponowana aplikacja przeprowadza dzieciaki przez konkretne bloki tematyczne, zgodnie z podstawą programową edukacji przedszkolnej. Najstarsze przedszkolaki ćwiczą z Tablikiem swoje umiejętności grafomotoryczne, matematyczne, logiczne myślenie, refleks, kreatywność, pamięć i koncentrację. Już dziś widzimy, że korzystanie z tabletów stanowi świetne uzupełnienie tradycyjnych zajęć i aktywności przedszkolnych w Akademii.

tablik