PAKIET MAX

• Opieka dzienna nad dziećmi w wieku 2-6 lat
  • 5 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek)
  • W godzinach: 6.30-16.30
  • Trzy posiłki  (śniadanie, obiad i podwieczorek)

W ramach pakietu gwarantujemy realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego zgodnie z wymaganiami i standardami przewidzianymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (w godzinach 8.00 – 13.00).

Pakiet przewiduje szereg zajęć rozwijająco usprawniających, w tym z wykorzystaniem nowatorskiej metody wykorzystania ruchu jako narzędzia wspomagającego rozwój psychoruchowy dziecka. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra.

W ramach Pakietu każde dziecko przebywające w Akademii ma zagwarantowane dodatkowo bezpłatnie:

• zajęcia z matematyki dziecięcej
  • zajęcia z rytmiki
  • zajęcia z gimnastyki
  • taniec
  • nauka języka angielskiego – codzienne zajęcia i obowiązkowe w grupie 5-6 latków
  • grupowe zajęcia logopedyczne
  • indywidualna terapia logopedyczna
  • zajęcia ruchowe z elementami AIKIDO
  • zajęcia z robotyki dla najstarszej grupy

• W Akademii proponujemy dzieciakom wspólną zabawę z tabletami dla przedszkolaków. Sympatyczny stworek Tablik stał się ich miłym towarzyszem wspólnej przygody z nauką. Proponowana aplikacja przeprowadza dzieciaki przez konkretne bloki tematyczne, zgodnie z podstawą programową edukacji przedszkolnej.
    Najstarsze przedszkolaki ćwiczą z Tablikiem swoje umiejętności grafomotoryczne, matematyczne, logiczne myślenie, refleks, kreatywność, pamięć i koncentrację. Już dziś widzimy, że korzystanie z tabletów stanowi świetne uzupełnienie tradycyjnych zajęć i aktywności przedszkolnych w Akademii.

tablik

BEZPIECZEŃSTWO W NASZEJ AKADEMII

• Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra.
  • Odbiór dzieci z Akademii możliwy jest wyłącznie przez rodziców lub opiekunów prawnych. Ewentualnie po pisemnym upoważnieniu przez rodziców dziecko odbierać może inna osoba dorosła. Powyższe oświadczenie przechowywane jest w dokumentacji przedszkola.
  • Całe wyposażenie Akademii jest atestowane i przystosowane do użytku przedszkolnego.
  • Systemy architektoniczne, pożarowe i przestrzenne, spełniają Europejskie Standardy Bezpieczeństwa.

JEDZENIE W PRZEDSZKOLU

• Dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek.
  • Żywienie dzieci zgodne jest z wymogami Ministra Zdrowia.
  • Jadłospisy przygotowane i wdrażane są przez profesjonalistów.
  • Nasze posiłki są zdrowe, smaczne i kolorowe.
  • W Akademii wdrożony jest HACCAP wg Księgi GMP.
  • Akademia podlega bieżącym kontrolom Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Cennik

PAKIET MAXymalne Wakacje

ZAPRASZAMY NA POMYSŁOWE WAKACJE !

W okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień) Akademia otwarta jest w godzinach 6.30 – 16.00 Zapraszamy dzieci w wieku 2 – 7 lat.

W wakacje realizowane są programy, które obejmują tematyczne moduły związane m.in. z podróżowaniem, gotowaniem, tradycjami, kulturą, muzyką i tańcem.
Dodatkowo dziecko otrzymuje całodniowe wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek).

Akademia w okresie wakacji gwarantuje:

• twórczą zabawę,
  • dużo atrakcji, w tym na świeżym powietrzu,
  • troskliwą opiekę.

Cena: 150 zł za tydzień (z pełnym wyżywieniem)

ZAPISY NA WAKACJE TRWAJĄ NA BIEŻĄCO.